Menu:

Zážitkové dárky pro ženy

Má vaše žena narozeniny? Blíží se Vánoce, nebo budete slavit výročí? Jistě již dlouho dopředu přemýšlíte, čím svou drahou polovičku letos obdarujete. Výběr není rozhodně jednoduchý. Ženy dokážou být poměrně náročné. Nebojte, my pro vás máme řešení! Pro všechny tyto příležitosti se hodí zážitky jako dárky! Vzpomínky na takový dárek zůstanou obdarovanému po celý život! Vybírat si můžete z celé řady zážitků – v nabídce jsou adrenalinové zážitky (let balónem, zorbing, atd.), relaxační, romantické či poznávací.

Mezi ty nejžádanější dárky pro ženy patří různé welness víkendy, kde je o ženu postaráno po všech stránkách. Vynikající jídlo a pití, masáže, zábaly, kosmetické procedury, vířivky, fitness a další lákadla. Za takový zážitek vám bude každá žena jistě vděčná. Žena si příjemně odpočine od svých každodenních povinností a rozkvete Vám jako čerstvá růže. Prostě nemůžete šlápnout vedle. Některé ženy mohou nadchnout také adrenalinové zážitky – mezi nimi jasně vede bungee jumping. Při zakoupení poukazu na tento zážitek budete informováni o všem, co je při seskoku důležité. Seskoky vedou kvalifikovaní pracovníci, takže nemusíte mít žádné obavy. Navíc si ze seskoku můžete nechat pořídit video záznam!

Některé zážitky můžete vyzkoušet jako celá rodina, hodí se tedy také jako dárky pro děti. Jinak lze obecně říci, že každé dítě potěšíte novou hračkou. Kluci dávají přednost autům, letadlům a vláčkům, holčičky spíše panenkám, kočárkům a plyšovým zvířátkům. Děti zcela jistě potěší výlet, například do zoo či dinoparku. Pro větší děti můžete zakoupit například lekce golfu či výuku snowboardingu. Děti budou nadšené! Neurazíte je ani novou deskovou hrou, knihou nebo stavebnicí! Mnoho děvčátek si raději hraje s auty než s panenkami, proto se raději rodičů zeptejte (pokud se nejedná o Vaše děti), abyste nešlápli vedle. Přejeme vám při výběru hodně štěstí!

27. 08. 2012